Ласкаво просимо на Тернопільський сайт акваріумістики!

25 років на ринку виготовлення акваріумів.
Виготовлення, оформлення і обслуговування акваріумів.
Акваріумна апаратура, корма, акваріумні аксесуари.
Водні рослини, екзотичні акваріумні риби, черепахи.
Безкоштовні консультації!


Корисні поради                                Види замовлення

Copyright © 2006-2022 TernopilAkva Site Inc. All rights reserved.
Нам пиши сюди : adminNokia7600@mail.ru

Скалярій
вирощують в густо засаджених рослинами, разом з іншими по величині, неагресивними видами риб.
Гуппі
сама не перебірлива із живородящих риб яку можна рекомендувати початківцю акваріумісту.
Черепаха
Тіло черепах поміщене в кістковий панцир, покритий зовні роговими щитками або шкірою.
Пецилія
Цю невелику дуже яскраву по забарвленню і формі плавників рибу можна тримати з будь-якими мирними видами.
Піраня
містяться тільки в найбільших акваріумах. Слід пам'ятати про те, що риби повинні бути весь час ситі.
Розміщення акваріума.
Важливий етап створення сприятливих умов для риб і рослин. Природне освітлення дуже сприятливо для рослин. Припустимо, ви маєте вікна на всі сторони світла. У такому разі пропоную відразу відмовитися від східного, північно-східного і північного напрямів, оскільки в цій стороні сонце з ранку стоїть низько, даючи прямі промені і неминуче викличе розквіт водоростей на стінках, не говорячи вже про самопочуття риб. Крім того, північ протягом дня сильно затемнена. Решта напрямів, в основному, дає мякорозсіяне світло протягом всього дня. Особисто мені більше подобається південний напрям, де сонце стоїть високо над горизонтом і літом і зимою. Якщо ж ваш вибір обмежений, то можна добитися нормальних умов і на сході, розташувавши акваріум біля стіни не залитої сонцем(у східній кімнаті - північна стіна)
Годування.
Основними видами кормів є живі, заморожені і сухі. Їх живильна цінність змінюється у відповідному порядку. Дорослу рибу бажано годувати в основному живим кормом. Хочу відмітити, що за даними багатьох авторів, раціон риб в дикій природі складає не менш 15-ть видів живого корму, не рахуючи рослинного. Звідси витікає, що годувати рибу одним трубочником шкідливо, тим паче, що забарвлення, самопочуття і репродуктивна здатність її залежить від якості годування. Рекомендую чергувати мотиль, коретру і трубочник в живому вигляді, підгодовувавши збалансованим сухим кормом. Проте, добавки рослинного корму в раціон частково рослиноїдних риб обов'язкові. Як рослинна добавка можна використовувати обшпарене листя салату, шпинату і іншої зелені. Годувати рибу краще не перегодовувавши, так, щоб частинки корму не осідали на дні. Частота годування дорослої риби - 1 раз на добу.

Догляд за акваріумом.
Складність і частота догляду за акваріумом залежить від густини населеності акваріума і, як не дивно, від його розміру - чим більше акваріум, тим легший догляд.
Очищення акваріума.
Тут проводяться постійні і періодичні заходи. До перших відноситься фільтрація, до других - підміна води, чищення укриттів і стінок. Фільтрація - процес автоматизований, і щоб не мучитися, краще придбати фильтр-помпу включати на весь день і лише зрідка промивати фільтруючий елемент. Фільтри-помпи бувають внутрішніми і зовнішніми, про їх переваги і недоліки розпитайте продавця вашого зоомагазину і зробіть свій вибір. Підміну води проводять зазвичай раз в дві неділі, замінюючи 10 - 30 % води на свіжу(я заміняю 10% кожного місяця). Ніколи не міняйте відразу всю воду! Це приведе до екологічного дисбалансу і сильного помутніння води. Якщо все ж таки необхідно спорожнити весь акваріум, то запасіть частину старої води і додайте спочатку, а потім - свіжу. При цьому мікрофлора швидше адаптується і не буде спалахів бактерій. У підтримці екологічної рівноваги позитивну роль грають також рослини і грунт. Очищення укриттів, стінок і фільтру проводиться з потреби. Для чищення стінок від водоростей можна використовувати скребок або щільну штучну тканину. Для очищення укриттів (горщиків, коряг) чудово підійде стара зубна щітка.
Виготовлення та встановлення акваріумів на замовлення від 10 до 2000 літрів, обладнання, Аква - дизайн, обслуговування акваріумів, продаж риби, рослин та аксесуарів.
Замовлення приймаються за телефоном:
   096 4984804 Володя

Ми не продаємо товар, ми віддаємо його у хороші руки !
АкваТ