Ласкаво просимо на Тернопільський сайт акваріумістики!

25 років на ринку виготовлення акваріумів.
Виготовлення, оформлення і обслуговування акваріумів.
Акваріумна апаратура, корма, акваріумні аксесуари.
Водні рослини, екзотичні акваріумні риби, черепахи.
Безкоштовні консультації!


Цікава Інформація                            Замовлення              Мешканці акваріумів

                         Виявляється, кількість грошей у
                         гаманці можна збільшити дуже просто !

Вода символізує грошовий потік. Але розміщувати штучні "міні - водоймища" у квартирі треба за особливими правилами: на півночі, сході чи південному сході помешкання. Якщо ви маєте акваріум і встановили його за всіма правилами - ваше фінансове становище, напевне , є стабільним і достатнім. Якщо у вашому акваріумі живе золота рибка - це ознака особливого успіху. Кількість рибок повинна бути не парною, і краще, якщо одна з них буде чорною, щоб абсорбувати будь - яку негативну енергію. Щоб забезпечити успіх у фінансових справах, акваріум варто розмістити у південно-східному куті кімнати. Вода у ньому повинна бути завжди чистою, насиченою киснем і рухатися.
На півночі вітальні можна поставити декоративну чашу з водою, наприклад, у вигляді черепахи. Це підкреслить безперешкодний характер вашої мандрівки життям. Стимулювати ж відповідні ділянки квартири можна за допомогою фотографій чи картин із зображенням чистої проточної води. Їх добре вішати зліва від вхідних дверей у якості побажання удачі.
Цікавим є і наступний факт: якщо на картині чи фотокартці зображено водоспад і не зображено місця, куди він падає - ваші кошти "течуть між пальцями" і "не тримаються хати".
Виготовлення та встановлення акваріумів на замовлення від 10 до 2000 літрів, обладнання, Аква - дизайн, обслуговування акваріумів, продаж риби, рослин та аксесуарів.
Замовлення приймаються за телефоном:
   096 4984804 Володя
Ми не продаємо товар, ми віддаємо його у хороші руки !
Copyright © 2006-2022 TernopilAkva Site Inc. All rights reserved.
Нам пиши сюди : adminNokia7600@mail.ru

No Smoke
АкваТ